O mně

Jmenuji se Petr Nosek, je mi 16 let a již od svého narození bydlím ve Zlíně. V dětství jsem navštěvoval 4. Základní školu Komenského I., kde jsem od druhé třídy navštěvoval třídu Montesorri. Druhý stupěň jsem již vystudoval v běžné třídě. Nyní studuji na střední škole Creativ Hill College studijní obor vývoj multimediálních aplikací.

V mém volném čase se věnuji hře na klavír, který mě nepřestává bavit. Dříve jsem hrával na elektrické klávesy několik let, ale později jsem přešel na běžný klavír, který mě zaujal více. Dále se zajímám o vytváření různých grafických prací, které dělám pro Společnost přátel ZUŠ Morava. Kromě hraní počítačových her se věnuji psaní vlastní knihy. Společně s kolektivem autorů píšeme knihu s různými vzpomínkami a nezapomenutelnými zážitky ze základní školy. V budoucnu bychom chtěli tuhle knihu prodávat ve všech knihkupectvích v České republice. Nyní jsem se našel i ve fotografování. Nejlepší fotky přidávám na můj osobní instagram, na kterém si dávám záležet.

Proč přezdívka Keson? Malá nápověda - příjmením se jmenuji Nosek... Přezdívku jsem si velmi oblíbil. Přátelé mi už jinak neříkají. Prostě Keson...

Moje projekty

Moje koníčky

Ostatní

Zpět nahoru