Psaní knížek

V poslední době jsem si oblíbil psaní knížek. Společně s dalšími lidmy jsme napsali první knížku na počest naší kamarádky Terky Dočkalové. V knize jsou ty nejlepší vzpomínky a nezapomenutelné zážitky. I přes to, že je knížka nedostupná, rozhodli jsme se pro publikování knihy na Wattpad. Nedávno vyšla druhá naše knížka jménem Receptíky pro Gurmetíky. Knížka Receptíky pro Gurmetíky se stala bestsellerem stejně jako první knížka. Kuchařku Receptíky pro Gurmetíky si můžete přečíst ZDE. Nyní píšeme další pokračování naší skvělé knížky good but almost the best of Terezka, na kterou se můžete těšit už na podzim roku 2018. Bude se jednat o 2. vydání knížky good but almost the best of Terezka but the real best was in real life. To však není vše, co od nakladatelství tento rok očekávat. Do konce roku je naplánová ještě jedna zcela nová knížka. Nechte se překvapit! Na křtu naviděnou.

Promo na novou knížku

Autoři

Petr Nosek - narozen 8.7.2002 ve Zlíně, je debutujícím autorem na českém knižním trhu. Knihy se rozhodl napsat společně s kolektivem autorů. Není žádným překvapením, že se knihy staly okamžitým bestsellerem na českém i světovém trhu. Miluje své fanoušky, chlebíčky a svíčkovou.

Tereza Blažková - narozená 2.7.2002 v Senince, je další z řady nováčků v rolích autorů. Osud ji předurčil hvězdnou kariéru, protože ona je hvězda. Samozřejmě z vydání knih měla Boženka radost, avšak po zjištění, že Green Day veřejně propagují její knihu, zemřela štěstím. RIP

Zorka Galová - narozena 20.4.2002 ve Zlíně, uzavírá naši řadu debutujících autorů. Již od útlého věku snila o životě hvězdy, kterou nyní opravdu je. Její nezaměnitelný vtip dodává knihám šmrnc a čitelnost. Při krátké debatě u kafíčka s božským Kájou Gottem se omylem zmínila o knihách, avšak Karel byl knihama tak nadšen, že zařídil autorům komerční úspěch.

Petr Nosek

Tereza Blažková

Zorka Galová

Vydané knížky

good but almost the best of Terezka but the real best was in real life - VYPRODANÉ

Receptíky pro Gurmetíky - VYPRODANÉ (e-verze dostupná ZDE)

Nadcházející akce

O nejbližších akcích, kde náš můžete potkat, vás budeme informovat na naší facebookové stránce.

Zpět nahoru